» zaloguj się do profilu »
Linki sponsorowane:

1) Miejsce na Twoją reklamę
    Opis do 30 znaków
   
Opis do 30 znaków
    www.twojadres.plReklamy:
1) Miejsce na Twoją reklamę
    Opis do 30 znaków
   
Opis do 30 znaków
    www.twojadres.pl

2) Miejsce na Twoją reklamę
    Opis do 30 znaków
   
Opis do 30 znaków
    www.twojadres.pl

  Aktualności:

Oprogramowanie dla PCPR/MOPS
2007-11-10

Program PCPR jest obecnie jedynym na rynku oprogramowaniem pozwalającym na całkowitą obsługę wniosków o dofinansowanie osób niepełnosprawnych ze środków PFRON.

Działanie programu zaczyna się na etapie wprowadzania danych wnioskodawcy i informacji o wniosku, a kończy na wypłacie dofinansowania. Podczas pracy z programem automatycznie tworzona jest baza wnioskodawców i firm (placówek, ośrodków). Dzięki czemu raz wprowadzone informacje o wnioskodawcy (firmie) można "jednym kliknięciem" wstawić do innych wniosków.

Z programem PCPR szybko odnajdziesz wszystkie potrzebne informacje o wnioskach/wnioskodawcach. Dzięki historii wnioskodawców (tworzonej automatycznie) wyszukiwanie informacji jest jeszcze szybsze.

Na etapie rozpatrywania wniosku istnieje możliwość drukowania wszystkich wymaganych dokumentów, takich jak potwierdzenia, umowy, powiadomienia itp.
Dodatkowo wydrukować można raporty okresowe, zawierające informacje o wnioskach (przyznane/wypłacone dofinansowania, zawarte umowy).

Po zakończeniu każdego kwartału tworzone jest sprawozdanie rzeczowo-finansowe z realizacji poszczególnych zadań (za okres sprawozdawczy i narastająco). Dodatkowo w każdej chwili można sprawdzić stan środków na dany rok (przyznane i pozostałe).

Szczegółowe informacje na temat działania programu opisane jest na stronie  www.pcpr.tylda.eu


« powrót «

miejsce na Twoją reklamęZapraszamy do zapoznania się z nową stroną www.turnusy24.pl
Strona zawiera 630 ośrodków rehabilitacyjnych. Na stronie można ocenić ośrodek wg różnych kryteriów. Dzięki Państwa opinią łatwiej będzie dla ludzi dokonać wyboru odpowiedniego ośrodka rehabilitacyjnego